Tanıtım Filmi

Tanıtım filmleri, markanın kimliğini, tarzını, üretim yerini, ürünlerini anlatan ve tüketiciye doğru mesajlar veren  görsel bir hizmettir. Günümüzde internet kullanıcılarının video içerik tüketme oranı bir önceki yıla göre %45 artış göstermiştir. Görsel öğrenmeyi işitsel öğrenmeyle pekiştiren tanıtım filmleri diğer içerik türlerine göre açık ara önde etki bırakmaktadır.

Ürün ve hizmet şartlarınızı en kısa ve etkili anlatım yönetimi olan belirli bir estetik ve akılcılıkla hazırlanmış kurumsal tanıtım videoları ile tüketici üzerinde büyük bir etki bırakabilirsiniz.

Dijital kanallarda kalıcı olarak müşterilerinize doğrudan ulaşır, reklam ve diğer pazarlama araçlarının desteğiyle farkındalık yaratabilirsiniz. Kelimelerle anlatamadığınız içerikleri tanıtım filmleri sayesinde doğrudan anlatır, kendinize ve müşterilerinize zaman kazandırırsınız.

Tanıtım Film Çeşitleri;

  • Kurumsal Tanıtım
  • Ürün Tanıtım
  • Sinevizyon
  • Firma içi eğitim
  • Animasyon

Fezasanat Medya olarak, iletişim stratejileri doğrultusunda hedef kitlenize göre tasarlanmış akılda kalıcı ve etkili tanıtım filmleri üretiyoruz. Markanızın yaptığı işi en doğru şekilde yansıtıp, en kısa sürede doğru bilgiyi vererek, hedef kitlenize mesajı doğru şekilde ulaştırıyoruz.

İyi bir tanıtım filmi ile markanızı rakiplerinin bir adım önüne geçirmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.