Yolculuk Nasıl Başladı?

Bilgi Teknolojileri alanında kendine güvenen, donanımlı ama bir o kadar amatör ruha sahip iki kişi olarak 2010 yılında freelance işler yaparak yola çıktık. Doğru strateji, profesyonel iş planları, kusursuz tasarım, yüksek kalite, beğeni odaklı yaklaşım bu yolda bizim olmazsa olmazlarımız oldu. Bir araya geldikten bu yana yurt içi pazarda; web yazılım, web tasarım, grafik tasarım, programlama, 3D tasarım ve modelleme, animasyon, video ve fotoğraf prodüksiyonu, hosting ve domain (web barındırma, alan adı ve aracılık hizmetleri), sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama ve SEO alanlarındaki yetkinliğimizi yol boyunca geliştirerek artırdık. Hizmet çeşitlerimizin sınırını sizler belirlediniz.

Diğer yandan sektörün enleri olan firmalarda çalışıp, tecrübe kazandıktan sonra 2016 yılında resmî olarak hizmet vermeye başladık. İki kişi olarak çıktığımız yolculuğumuzda şuan freelancer ve tam zamanlı olmak üzere Fezasanat Medya'nın altında oluşturduğumuz dört markamızda 17 kişilik bir ekiple hizmet vermekteyiz.

Kurumsallaşma süreci ve sonrasında sosyal sorumluluk projeleri başta olmak üzere Türk girişimcilerin projelerine destek olup dünyada kullanılan işler çıkarılması için elimizden gelen bütün desteği sunduk, hala da sunmaya devam ediyoruz. Amacımız sosyal sorumluluk projeleri ile oluşturulan farkındalıklara ortak olmak, girişimcilere destek ile de dünyaya mâl olarak projelerin San Fransisco'dan değilde Türkiye'den çıkmasına katkı sağlamak içindir.

Misyonumuz

Müşterilerine en iyi hizmeti vermek adına son trendleri yerinde takip uygulamalarımızı geliştiriyoruz.

Sürekli gelişen ve değişen dijital medya alanında en sonra donanımları kullanarak müşterilerimize en kaliteli hizmetleri en uygun şekilde sunmak ve kendimize uygulamadığımız yöntemleri müşterilerimize uygulamamaktır..

Vizyonumuz

Fezasanat Medya olarak markamızı Türkiye ve dünya genelinde duyurmayı hedeflemek ile birlikte sektörde bir çok firmaya katkıda bulunacak projeler geliştirmek ve ülke ekonomisine de katkıda bulunan büyük şirket haline gelmektir.